Saten Yüz Germe

 

Ameliyatsız Saten Yüz Germe Nedir?

Cilde uygulanan bu enerji her dokuya iletildiğinden kişinin vücudundaki kolajenin tümü uyarılmaktadır. Uygulamadan hemen sonra ise bu canlanma süreci başlamaktadır. Uygulama sonunda kişinin gözle gördüğü ve hissettiği etki her geçen gün artarak devam eder. Uygulama sonrası ciltte artan kalite ve pürüzsüz görüntü satene benzetildiği için Saten Yüz Germe deniliyor.

 

Kaç Seans Yapılmaktadır?

Saten yüz ve boyun germe tedavisi 4 hafta boyunca düzenli olarak hafta da 1 seans uygulanıyor. Kişinin maksimum kolojen uyarımı 4 haftada sağlandığından fazla seans yaptırmanın bir avantajı olmayacaktır.

 

Tekrarlamak gerekir mi?

Tedavi sonrası maximum seviyeye ulaşan kolojen ile canlanma sürecinini 1 yılda tamamlamaktadır. Bazı durumlarda kendini koruma altına cilt 1 yıla yakın süre ile bu etkiyi sürdürmektedir. Tedavinin en güzel yanı ise yenilenmiş olan cildin uygulama öncesi haline dönmemesidir. Dolayısıyla bir yada iki yıl sonra tekrar 4 seanslık bir kür yaptırılarak bu saten etkisi sürdürülebilir.

 

Saten Yüz Germe Uygulaması Nerelere Uygulanmaktadır?

Yüz gençleştirme tedavi prosedürü tüm yüze yada yüzde lokal bölgeye uygulanabilmektedir. Amerika Sağlık Örgütü FDA tarafından kırışıklık giderme onayı olan cihazımız ile; göz kapağı sarkmaları, gözaltı torbaları ve morluklarının tedavisindeki başarısı klinik çalışmalar ile kanıtlandıktan sonra 2015 yılında Göz Çevresi Uygulaması için onay alan Dünyadaki tek sistemdir.


Daha V bir yüz için alt yüz uygulamasında yapıldığı sistemde kişi daha belirgin bir çene hattına sahip olabilir. Tüm yüz ile birlikte gıdı, boyun ve dekolte bölgesi de kombinlenebilir.

 

Vücut İçin Uygulanabilir mi?

Cihazımızın patentli vücut başlıkları ile ağrısız, acısız ve rahatsız edici bir his duymadan bölgesel incelme, selülit tedavisi ve cilt sıkılaştırma uygulamaları da  yapılabilmektedir.

 

Bölgesel İncelme İşlemi Nasıl Bir Sonuç Verecektir?

Tedavide radyofrekans ve ultrason sistemleri eş zamanlı kullanıldığı için diğer tüm sistemlere nazaran sonuçlar daha hızlı ve etkili olacaktır.  Tedavi haftada bir uygulanmak üzere 4 seans yapılır. Tedavi cilt sıkılaştırmaya yönelik ise ve kişinin ihtiyacı var ise ekstra 2 seans daha uygulanabilir. Uygulamanın 2. seansından sonra kişi gözle görülür sonuçlar almaya başlayacaktır.
Uygulama esnasında vücutta dalgalı görünümün tamamını giderdiği ya da ödemli selülit oluşumunu engellediği klinik çalışmalar ile kanıtlanmıştır.


Vücutta olan sarkmaların sıkılaşması, bedensel incelme gibi işlemlerde kısa zamanda etkili sonuçları sebebi ile zaman zaman kişilerin en çok tercih ettiği sistem olmuştur.

 

Ve Daha Fazlası...

Yüzümüz ve cildimiz yılara meydan okurken her ne kadar kırışıklarla daha rahat savaşsak da sarkmalar ve yorgun görünümle baş etmek zor oluyor. Otuzlu yaşlardan sonra sinsice başlayan kollajen ağı gevşemesi; ileriki yıllarda yanaklardan çene çizgisinin altına doğru belirginleşen yüz ovalitesi bozukluklarına sebep olmaktadır. Gıdı ve gerdan bölgesinin yer çekimine yavaş yavaş yenik düşmesi sonucu gerdanda katlantılar ve çene altında sarkmalar meydana geliyor. Eski fotoğraflarla yenilerini karşılaştırdığımızda yüzümüzde çok fazla kırışıklık oluşmamasına rağmen boynumuzun kalınlaştığını ve yanaklarımızın aşağı doğru inmeye başladığını fark ediyoruz. İşte bu noktada işler daha da ilerlemeden önlem almak gerekiyor.

Ameliyatsız, zahmetsiz ve tüm dünyada etkinliğini gün geçtikçe gösteren Saten Yüz Germe yöntemi; kolayca uygulanmasıyla da ön plana çıkıyor. Fokus Ultrason ve Radyofrekans prensibine dayanan Saten Yüz Germe, birer hafta arayla 4 seans halinde yüz ve gerdan bölgenize uygulanıyor. Bu yöntem; alın, göz çevresi, yanaklar, dudak çevresi, çene ve yüz ovalitesi, gıdı ve gerdan sıkılaştırmada son yılların dünya çapındaki en iyi ‘’MyFace MyBody Awards Winner’’ ödülünü alan ve İngiliz teknolojisiyle geliştirilmiş FDA onaylı üstün bir yöntemdir. Bu metod ağrısız, acısız ve neştersiz olmasıyla da ön plana çıkmaktadır.

Seanslar uygulanan bölgeye göre değişmekle birlikte 30-40 dakika arasında sürüyor. Sıcak SPA taşları ile masaj hissi veren. Yöntem sayesinde gerdan sıkılaşıyor, gıdı toparlanıyor. Çene çizginiz ve yüz ovaliteniz tekrar eski haline geliyor. Aşağı doğru inen yanaklar yukarda elmacık kemikleri çevresine toparlanarak genç kız görünümü oluşturuluyor. Göz altı torbaları ve göz çevresi kırışık ve sarkmaları açılıyor. Tüm yüz sanki saten bir kumaş geçirilmişçesine dinginleşip pürüzsüz ve sıkı bir hal alıyor. Yalnızca bu dönemde bol su içmenizi istiyoruz. Çünkü yeniden yapılanan kollajen ağı ve dermal strüktürün bol suya ihtiyacı var. Birer hafta ara ile alınan 4 seans sonunda yani yaklaşık 1 ay sonunda istenen görünüm elde ediliyor. Etkiler ilk 2 seansta çok hissedilmiyor. Ancak 3. ve 4. Seansdan sonra oturan görünüm  uzun zaman devam ediyor. Eğer aralarda birer seans Saten Yüz Germe veya PRP gibi yöntemlerle desteklenirse gergin görünüm çok daha sağlıklı devam ediyor. Uzman dermatoloji doktorunuz gerekli görürse dolgu, botox gibi destekleyici yöntemler de ekleyebiliyor. Yaklaşık 2 yıllık period sonunda botox uygulamalarındaki gibi görünümde aniden bir geri dönüş olmuyor. Sizi yaklaşık 7-12 yıl gençliğe götüren bu metod süre sonunda ‘’ Time Stopper’’ yani zaman dondurucu gibi işliyor ve geri döndüğünüz yaştan itibaren tekrar yaş almaya başlıyorsunuz.

Tabi ki etkilerin daha iyi görülmesi; sigara kullanıp kullanmamanıza, uyku düzeni ve yaşam şartlarınıza, güneş ışınlarından korunmanıza, sağlıklı beslenme ve bol sıvı almanıza, stresten uzak durmanıza bağlı rahatlıkla artıyor. Saten Yüz Germe ile zamanı geri çevirmenizin, eski sıkı ve gergin yüz ve gerdanınıza kavuşmanızın zamanı geldi. Klinik uygulamamızda gerekli muayeneleriniz dikkatlice yapılarak sizin için en uygun tedaviye karar verilmekte ve yeni başlangıcınızda yanınızda olarak desteklerimiz devam etmektedir.

 

 

Size Harika Fikirler Sunmak İstiyoruz!

  • Fener Mah. Fener Cad. Fener İşmerkezi A Blok No:9/102 Muratpaşa/Antalya
  • +90 242 324 00 03 / +90.545.404 7 222
  • Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

© 2020. Tüm Hakları Saklıdır