Saten Sırt Germe

 

İlkbahara girdiğimiz bu güzel aylarda tertemiz, pürüzsüz, su gibi duru canlı bir cilt, sıkı bir vücut, sağlıklı ten ve ruh sağlığı dilerim. Nasıl mı ? Öncelikle Saten Vücut Germe ile bölgesel incelme ve sıkılaşma yapılıp Buz Lazer Epilasyon ile pürüzsüzlüğü yakalamak ve yaza hazırlanmak mümkün.

 

Ameliyatsız Saten Yüz ve Vücut Germe Nedir?

Uzm Dr Hüray Hügül butik elit estetik anlayışı içinde en iyi cihaz ve yöntemlerle sizleri buluşturmaya devam ediyor. Saten Germe ile cilde uygulanan bu enerji her dokuya iletildiğinden kişinin vücudundaki kolajenin tümü uyarılmaktadır. Uygulamadan hemen sonra ise bu canlanma süreci başlamaktadır. Uygulama sonunda kişinin gözle gördüğü ve hissettiği etki her geçen gün artarak devam eder. Uygulama sonrası ciltte artan kalite ve pürüzsüz görüntü satene benzetildiği için Saten Yüz Germe deniliyor.

 

Kaç Seans Yapılmaktadır?

Uzman dermatoloji doktorunuz Saten yüz ve boyun germe tedavisini 4 hafta boyunca düzenli olarak hafta da 1 seans uygulanmasını tavsiye ediyor. Kişinin maksimum kolajen uyarımı 4 haftada sağlandığından fazla seans yaptırmanın bir avantajı olmayacaktır.

 

Tekrarlamak Gerekir mi?

Tedavi sonrası maximum seviyeye ulaşan kolajen ile canlanma sürecinini 1 yılda tamamlamaktadır. Bazı durumlarda kendini koruma altına cilt 1 yıla yakın süre ile bu etkiyi sürdürmektedir. Tedavinin en güzel yanı ise yenilenmiş olan cildin uygulama öncesi haline dönmemesidir. Dolayısıyla bir ya da iki yıl sonra tekrar 4 seanslık bir kür yaptırılarak bu saten etkisi sürdürülebilir. Bazen de ara ara tek seans rapeller yapılarak tazelik devamlı kazanılabilir. Özellikle sanatçıların klip veya TV çekimlerinden önce tek seans almaları ciltlerinde sağlıklı parlama ve gençlik ışıltısı oluşturmaktadır. Siz de düğün, toplantı ve önemli eventlerden önce tek seans alabilirsiniz.

 

Saten Germe Uygulaması Nerelere Uygulanmaktadır?

Saten Germe ile yüz gençleştirme tedavi prosedürü tüm yüze ya da yüzde lokal tek bölgeye de  uygulanabilmektedir. Amerika Sağlık Örgütü FDA tarafından kırışıklık giderme onayı olan Saten Germe; göz kapağı sarkmaları, gözaltı torbaları ve morluklarının tedavisindeki başarısı klinik çalışmalar ile kanıtlandıktan sonra 2016 yılında Göz Çevresi Uygulaması için onay alan Dünyadaki tek sistemdir.


Daha V bir yüz için alt yüz uygulamasında yapıldığı sistemde kişi daha belirgin bir çene hattına sahip olabilir. Tüm yüz ile birlikte gıdı, boyun ve dekolte bölgesi de kombinlenebilir.

 

Vücut İçin Uygulanabilir mi?

Cihazımızın patentli vücut başlıkları ile ağrısız, acısız ve rahatsız edici bir his duymadan bölgesel incelme, selülit tedavisi ve cilt sıkılaştırma uygulamaları da  yapılabilmektedir.

 

Bölgesel İncelme İşlemi Nasıl Bir Sonuç Verecektir?

Tedavide radyofrekans ve ultrason sistemleri eş zamanlı kullanıldığı için diğer tüm sistemlere nazaran sonuçlar daha hızlı ve etkili olacaktır.  Tedavi haftada bir uygulanmak üzere 4 seans yapılır. Tedavi cilt sıkılaştırmaya yönelik ise ve kişinin ihtiyacı var ise ekstra 2 seans daha uygulanabilir. Uygulamanın 2. seansından sonra kişi gözle görülür sonuçlar almaya başlayacaktır.


Uygulama esnasında vücutta dalgalı görünümün tamamını giderdiği ya da ödemli selülit oluşumunu engellediği klinik çalışmalar ile kanıtlanmıştır. Cihazımıızn selülitleri yok ettiği ile ilgili Amerika Sağlık Örgütü FDA tarafından onayı vardır. Vücutta olan sarkmaların sıkılaşması, bedensel incelme gibi işlemlerde kısa zamanda etkili sonuçları sebebi ile zaman zaman kişilerin en çok tercih ettiği sistem olmuştur.

Size Harika Fikirler Sunmak İstiyoruz!

  • Fener Mah. Fener Cad. Fener İşmerkezi A Blok No:9/102 Muratpaşa/Antalya
  • +90 242 324 00 03 / +90.545.404 7 222
  • Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

© 2020. Tüm Hakları Saklıdır