Saten Karın Germe

 

Yaşınızın ilerlemesi veya doğum sebebiyle karın bölgenizde oluşan deformasyon ve çatlaklarınızı silmek artık çok kolay.

Cildin kendini mikro hasarlar neticesinde toparlamaya başlaması ilkesi ile hareketle karın bölgenizdeki çatlakların giderilmesi herhangi bir ameliyata gerek duymadan yapılabilmektedir. Bu işlem ile yalnız cildin üst bölgeleri değil alt bölgeleri de tedavi edilerek kalıcı çözüm üretiliyor. Yer çekimi, hızla kilo alıp verme gibi etkenler çatlakların biraz daha derinleşmesine ve büyümesine sebep olmaktadır.

 

Diğer önemli sorun ciltteki çatlakların renginin açık ve kalıcı kalması, bronzluk kazanamamasıdır. Yapılan Saten Karın Germe işleminde yüksek oranda çözüm üretilmektedir.

 

 

Uygulama Süresi Ne Kadardır?

Seans sayısı vücut derisindeki deformasyonun durumuna göre 4-6 arasında değişmektedir. Seans aralıkları ise 7-14 gündür. Yani ortalama 1 ay ile 3 ay arasındaki bir uygulama ile gençleşme ve sıkılaşma gözle görülür bir şekilde sağlanır. Bu yöntem ile ameliyata gerek kalmadan güvenilir bir şekilde uygulama yapılabilir.

 

Acı ve Ağrı Hissedilir mi?

Saten yüz germe tedavisinde ağrı ve acı söz konusu değildir. İşlem sırasında yalnızca cihazın etkilediği bölgede sıcaklık hissedilmektedir. Kesinlikle yanma hissi gibi bir his olmayıp, masaj taşının verdiği ısı hissine eş değerdir. İşlem sonunda da kişi cildinde sadece ısı hissetmektedir.

 

Sonuçları Nelerdir?

Uygulama haftada bir 4 seanstır. Cilde sıkılaşmaya yönelik bir tedavi uygulanıyor ise ekstra 2 seans daha uygulanabilir. 2. seans sonrası farkedilir sonuçlar alınmaya başlanacaktır.

Saten Karın Germe'nin selülitleri yok ettiği ile ilgili Amerika Sağlık Örgütü FDA tarafından onaylanmıştır. Aynı zamanda uygulama esnasında vücuttaki dalgalı görünümün tamamını giderdiği ve selülit oluşumunu engellediği klinik çalışmalar ile kanıtlanmıştır.

 

 

Size Harika Fikirler Sunmak İstiyoruz!

  • Fener Mah. Fener Cad. Fener İşmerkezi A Blok No:9/102 Muratpaşa/Antalya
  • +90 242 324 00 03 / +90.545.404 7 222
  • Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

© 2020. Tüm Hakları Saklıdır