Manken Yüzü

İnsanlar genellikle beğendikleri ya da başkaları tarafından çok beğenilen kişilere benzemek arzusundadırlar. Bu rol modellerin çoğu oyuncular, sanatçılar, mankenler ya da medya/sosyal medya aracılığıyla fenomen haline gelen kişilerdir. Manken yüzü de yine çok beğenilen karakterlerin yer aldığı filmlerdeki kadın karakterlerden esinlenerek yapılmaktadır. Filmlerde rol alan kadın karakterlerin genellikle ince hatları, zayıf ama güçlü yüz ifadeleri; belirgin yanakları ve sert açıları olan altçeneleri vardır.

Manken yüzü işleminde eski yöntemlerin aksine elmacık kemiği belirginleştirilmemektedir. Bu yöntem ile yüzün incelmesi pek mümkün değildi hatta aksine bazen abartılı ve kaba bir görünüm ile karşılaşılabiliyordu. Manken yüzünde kullanılan yeni yöntemde tamamen bölge odaklı ve herhangi bir cerrahi izi olmadan kontrollü bir şekilde istenilen görüntü elde edilebilmektedir. Ayrıca bu bölgedeki asimetriler büyük ölçüde düzeltilebilmektedir. İşlem süresi her iki taraf için 45 dakikadır.

Size Harika Fikirler Sunmak İstiyoruz!

  • Fener Mah. Fener Cad. Fener İşmerkezi A Blok No:9/102 Muratpaşa/Antalya
  • +90 242 324 00 03 / +90.545.404 7 222
  • Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

© 2020. Tüm Hakları Saklıdır