Askıyla Popo Kaldırma

Yerçekimi etkisi belli bir yaştan sonra vücudun birçok yerinde etkisini gösteriyor. Meme, popo ve yanaklar aşağıya doğru sarkmaya başlıyor. Yıllardır estetik cerrahinin çözmek için uğraştığı ”popo kaldırma”da yeni geliştirilen bir asma yöntemi ise yerçekimine karşı en etkili sonucu veriyor. Kısa sürede uygulanan, iz bırakmayan ve iyileşme sürecinin minimum ağrılı atlatıldığı bu yöntem sayesinde düşük, küçük ya da düz popolardan şikâyet eden kadınların sorunu da çözülmüş oluyor.

Elbette zaman ve yerçekimiyle insan vücudu yaşlanıyor, buna kalçalar da eşlik ediyor. Popolar bir süre sonunda dolgunluğunu ve çıkıklığını kaybediyor. Bu sarkma süreci ani kilo değişiklikleriyle daha da hızlanabiliyor. Yeni yöntem ise bize sarkık, küçük veya düz popoların tümüne uygulama yapmamıza imkân tanıyor. 18 yaş üstü sistemik bir hastalığı olmayan kadın veya erkek herkes, bu girişim için bir ideal adaydır.

Yöntem, üç veya dört tane 2 – 3 milimetrelik kesiden girilerek gerçekleştiriliyor. Uygulama lokal anestezi altında 30 – 45 dakikalık bir sürede tamamlanabiliyor. İplerin geçmesini sağlayan özel bir alet ile cildin iki santimetre derinliğinden ip bir halka şeklinde poponun etrafında dolandırılarak bel bölgesindeki sağlam dokulara asılıyor. Kullanılan ipler 1-1.5 yıl sonra eriyerek kayboluyor ve dokunun taşındığı bölgede kaynayarak sabitleniyor.

Size Harika Fikirler Sunmak İstiyoruz!

  • Fener Mah. Fener Cad. Fener İşmerkezi A Blok No:9/102 Muratpaşa/Antalya
  • +90 242 324 00 03 / +90.545.404 7 222
  • Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

© 2020. Tüm Hakları Saklıdır