Water Facial

Water facial, zamanla yıpranıp sağlığını yitiren cildinizin kaybettiği formu geri kazandırırken; cilt için önemli nem, vitamin ve mineral desteği sağlayan bir uygulamadır. Cildi derinlemesine temizleyerek toksinlerden arındırmasının yanı sıra daha dayanıklı, esnek, ışıltılı bir cilde sahip olmanızı sağlar. Bu işlem aynı zamanda ince çizgileri, güneş lekelerini ve aşırı yağlanmayı da giderir. Gözenekleri açarak siyah noktalardan arındırmasının yanı sıra akne tedavisi için de kullanılır.

 

Kimler Yaptırabilir?

En hassas ciltlere bile uygulanabilir, bu sayede isteyen herkes Water Facial işlemi yaptırabilir. Cildinizi geleceğe hazırlamak adına 30 yaş ve sonrası için ideal.

 

Uygulama Süresi Nedir?

Uygulama ortalama 4-6 seans sürmektedir. Her uygulama 30-45 dakika sürer ve herhangi bir rahatsızlık hissedilmez. Tedaviden hemen sonra makyajınızı yapabilir ve günlük aktivitelerinize dönebilirsiniz.

 

 

Waterfacial Hydrafacial Uygulama Sonrası İyileşme Süreci Nasıl?

Uygulama, profesyonel bir bakım olduğu için anında etkisini gösterir. Neme doyurulan ve kuvvetli anti-oksidanlar tarafından toksinlerden arındırılan cilt anında ışıldar. Vakum teknolojisi sayesinde ciltteki ölü deri ve siyah noktalar güçlü şekilde temizlenir.

 

Ne Kadar Süre Geçerliliğini Korur?

Uygulamalar tamamlandıktan sonra cildiniz sağlığına kavuşur ve uzun süre bu etki devam eder. Yılda iki kez bu serinin tekrarlanması cilt sağlığı konusunda etkin sonuçlar almanızı sağlar.

 

Hangi Mevsimde Yapılmalı?

İstediğiniz her zaman yaptırabileceğiniz bir uygulamadır. Ancak mevsim geçişleri gibi cilt yenilenme dönemlerinde yapılması daha iyi olmaktadır. Yaz öncesi yaptırarak, hem güneşin zararlı etkilerinden cildin korunmasını sağlar hem de leke ve kırışık riskini azaltır.

 

Size Harika Fikirler Sunmak İstiyoruz!

  • Fener Mah. Fener Cad. Fener İşmerkezi A Blok No:9/102 Muratpaşa/Antalya
  • +90 242 324 00 03 / +90.545.404 7 222
  • Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

© 2020. Tüm Hakları Saklıdır