Anti Aging Bakım

Anti Aging Bakım, 5 nano teknolojisi ile cildin alt katmanlarına kadar inebilen, Japonya’nın Hyaluronik asid içerikli lüks ve seçkin anti-aging cilt bakım ürünüdür. Anti Aging Bakım ürünleri sektöründe Nobel ödülü almış dünyadaki tek firmadır. Anti Aging Bakım laboratuvarında, hyaluronik asit ve diğer düşük molekül maddeleri geliştirmek için küresel patentli üretim süreci tasarlanmıştır. Tüm Forlle’d ürünleri düşük moleküler hyaluronik asit içeriğine sahiptir.

Anti Aging Bakım, düşük moleküllü Hyaluronik asid içeriği sayesinde cildin derinlerine nüfuz ederek rehidrasyonu sağlar ve cildi gençleştirir. Her ürün, düşük moleküler bileşenleri (HA, platin, seramidler vb) içeren benzersiz bir formüle sahiptir. Forlle’d bakımları tüm cilt tiplerine uygun olan, yoğun nemlendirme özelliğine sahip, cilt tonunu düzelten ve canlandıran bir terapidir. Cildin yapısını gençleştirir, toparlar ve kaldırır. Bu sayede cilt ışıltılı ve genç bir görünüme kavuşur. Düzenli kullanımda cildin kalıcı olarak parlak, gergin ve sağlıklı kalmasını sağlar.

 

Etkileri Nelerdir?

Anti Aging Bakım anında ve gözle görülür etkileri olan yüksek teknolojiye sahip ürün gruplarından oluşur. Patentli, Hyaluronik asit içerikli Forlle’d ürünleri cildin derinlerine nüfuz ederek nemlendirme ve gençleştirme sağlar. Sıradan moleküllere göre 600 – 4000 kat daha küçük olmasından dolayı daha derinlere rahatlıkla nüfuz edebilmektedir. Ayrıca içerisinde bulunan diğer özel formüllü bileşenlerinin eşsiz kombinasyonu olağanüstü sonuçları maksimum süreye çıkarır. Anti Aging ürünlerinde sağlık en önde gelir. Japonya da teknoloji ve kozmetik sanatının en iyi sergilendiği ilaç laboratuvarlarında geliştirilen Forlle’d ürünleri teknolojiyi en güvenilir şekilde kullanmaktadır.

 

Dolgu Terapisi

Bu müthiş ve önemli uygulama mükemmel ‘lifting’ işlemi sağlar ve cilt üzerinde fark edilir bir gençleşme etkisi yaratır. Enjek­siyona gerek kalmadan mezoterapi uygulaması kadar etkilidir! Bu invazif olmayan metod, Forlle’d tarafından geliştirilen düşük moleküllü içerikler sayesinde istenilen içeriklerin cildin altına enjeksiyon gerektirmeden nü­fuz edilmesini mümkün kılıyor. Görsel herhangi bir kontra endikasyonu olmadığından aynı zamanda daha güvenlidir.

Size Harika Fikirler Sunmak İstiyoruz!

  • Fener Mah. Fener Cad. Fener İşmerkezi A Blok No:9/102 Muratpaşa/Antalya
  • +90 242 324 00 03 / +90.545.404 7 222
  • Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

© 2020. Tüm Hakları Saklıdır