Akneli Bakım

Akneli Bakım Japonya’nın Hyaluronik asid içerikli lüks ve seçkin anti-aging cilt bakım ürünleridir. Akneli Bakım ürünleri sektöründe Nobel ödülü almış dünyadaki tek firmadır. Laboratuvarda ultra düşük moleküler hyaluronik asit ve diğer düşük molekül maddeleri geliştirmek için küresel patentli üretim süreci ile tasarlanmıştır. Alışılmış bir ürüne göre Akneli Bakım Küresel patentli düşük moleküllü Hyaluronik asid içeriği sayesinde cildin derinlerine nüfuz ederek rehidrasyonu sağlar ve cildi gençleştirir. Her ürün, düşük moleküler bileşenleri (HA, platin, seramidler vb) içeren benzersiz bir formüle dayanmaktadır.

 

Etkileri Nelerdir?

Akneli Bakım anında ve gözle görülür etkileri olan yüksek teknolojili bir kozmetik üründür. İçeriğindeki hyaluronik asit sıradan moleküllere göre yüz kat daha küçüktür. Bu yüzden cildin derinliklerine nüfuz ederek cildin rehidratasyonu ve gençleşmesinde oldukça etkilidir. Özel formülleri sayesinde bileşenlerinin eşsiz kombinasyonu mükemmel sonuçlar sağlar. Akneli Bakım güvenliği en yüksek düzeyde sağlamak için nano teknoloji kullanarak Japon ilaç fabrikasında üretilir. Hyalogy tüm cilt bakım serileri, diğer ürünlere göre cildin derinlerine nüfuz ederek daha uzun ömürlü etikiler sağlamak için tasarlanmıştır.

 

İğnesiz Botoks Forlle’d Temel Terapi

Tüm cilt tiplerini nemlendiren, cilt tonunu düzelten ve canlandıran bir terapidir. Cilt gençleşir, toparlanır kaldırma etkisi oluşur, daha ışıltılı ve genç bir görünüme kavuşur. Cildin güzel ve sağlıklı kalmasını sağlamak için en ideal çözümdür.

 

Bu terapinin etkisi yüksek etkili ürünler ile uygun masaj tekniklerinin uygulanmasından ileri gelir. Bunlar cildin elastikiyetini yeniden kazanarak genç görünümünü yeniden sağlarlar. Nihai sonuç iyileşen metabolizma ve artan cilt hücre yenilenmesidir. Bu terapiyi rutin cilt bakımınızın bir parçası haline getirin ve devamlı güzel olmanın keyfini çıkarın.

Size Harika Fikirler Sunmak İstiyoruz!

  • Fener Mah. Fener Cad. Fener İşmerkezi A Blok No:9/102 Muratpaşa/Antalya
  • +90 242 324 00 03 / +90.545.404 7 222
  • Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

© 2020. Tüm Hakları Saklıdır