Hakkımızda

Uzman Dr.

Hüray Hügül

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Uzman Dr. Hüray Hügül

KLİNİĞİMİZ

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Değerlerimiz

Doğan her gün yeni bir mucizedir; tadını çıkarın.

 

• Önce İnsan, önce sağlık
• Hasta ve Yakınlarının Haklarına Saygı
• Topluma, Çevreye ve Yasalara Saygı
• Devamlı Güven
• Tıbbi Deontoloji ve Etik’e Uyum
• Bilimsellik
• Çağdaşlık
• Ulaşılabilir Olmak
• Sürdürülebilirlik

Dermatoloji Uzm. Dr. Hüray Hügül 24.04.1976 tarihinde Ankara’da doğdu. 1994 yılında Ankara Gazi Anadolu Lisesi’nden okul ikinciliği ile mezun olarak, aynı yıl Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne başladı. 2004 yılına kadar Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Nöroloji Kliniği’nde hizmet veren Dr. Hügül, aynı yıl TUS derecesiyle aynı fakültenin Dermatoloji ve Veneroloji Ana Bilim Dalı’nda göreve başlamıştır.  

Estetik ve Kozmetik Dermatoloji alanlarında Fransa ve İspanya başta olmak üzere yurt dışında eğitimler alan Hügül, birçok estetik dermatolojik uygulamaların ve cihazların Avrupa ve Türkiye eğitmenliklerini yapmıştır. Halen Antalya Bilim Üniversitesi’nde Öğretim Görevlisi olan Hügül, Euro-Asian Academy of Dermatology and Venerology Birliği Yönetim Kurulu Üyesidir. Ayrıca Türk Dermatoloji Derneği, Estetik Kozmetik Dermatoloji Derneği, Akdeniz Dermatoloji Derneği ve Türk Tabibler Birliği üyesidir. Estetik ve Kozmetik Dermatolojik Uygulamalar, DermatoCerrahi, Ameliyatsız Yüz & Boyun Germe, Thread Lift, Enerji Bazlı Cihazlar, Lazer Tedavileri, Yüz Gençleştirme, Klinik Dermatoloji  Ve Klinik Araştırmalar ilgi duyduğu alanlardır. Yurt içi ve dışında sayısız kongre, sempozyum ve eğitimlere katılan Hügül, uluslararası kongrelerde İngilizce interaktif konuşma ve dersler vermektedir. Uluslararası makaleleri, kitap bölümleri ve araştırmaları mevcuttur. Çeşitli TV, radyo, internet kanalları ile dergilerde konuşma ve makaleleri yayınlanmaktadır.

İleri düzey İngilizce, iyi düzey Fransızca ve orta düzey Rusça & İsponyolca bilmektedir. İki çocuk annesidir.

Doğan her yeni gün bir mucizedir, tadını çıkarın.

Hüray Hügül

Çevre ve İnsan Sağlığı Politikamız

Uzman Doktor Hüray Hügül, görev ve hedefleri doğrultusunda kaliteli hizmet anlayışıyla çalışırken çevreye saygılı, duyarlı ve sorumluluğun farkına vararak görevlerini yerine getirmektedir.

Bu amaçla öncelikli hedef olarak, tüm sağlık kuruluşlarında faaliyetler sonucu oluşan atıkları tespit edip bu atıkların hasta ve çalışan sağlığını tehdit etmeyecek şekilde uzaklaştırılması için her kuruma özgü bir atık yönetim planı oluşturmaktadır.

Çevre ile ilgili tüm yerel ve ulusal kanun ve yönetmeliklere uymakla beraber, çevre sorumluluğunu kurumumuzda oluşturmak için tüm çalışanlarımız bilinçlendirilir ve bireysel sorumluluklarına göre eğitimlere tabi tutulurlar.

Kalite Politikamız

01

Teknolojiyi Takip Etmek

Üst düzeyde sağlık hizmeti sunmak için teknolojik yenilikleri, bilimsel ve yönetsel gelişmeleri sürekli takip etmek
02

Etkili Değerler

Uluslararası kalite standartları doğrultusunda tedavinin her aşamasında etik değerlerden vazgeçmemek
03

Mükemmel Olmak

Hasta memnuniyeti ve hasta güvenliği uygulamalarını benimseyerek sağlık hizmetleri sunumunda mükemmel olmak
04

Ekonomik Koşullar Sunmak

Hastalarımıza tedavileri boyunca ilgili, sevecen, şefkatli davranmak ve kaliteli sağlık hizmetini ekonomik koşullarda sunmak

Size Harika Fikirler Sunmak İstiyoruz!

  • Fener Mah. Fener Cad. Fener İşmerkezi A Blok No:9/102 Muratpaşa/Antalya
  • +90 242 324 00 03 / +90.545.404 7 222
  • Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

© 2020. Tüm Hakları Saklıdır